الیزابت نورتون ارائه می دهد

کلاس آشپزی

یاد بگیرید چگونه با الیزابت آشپزی کنید. همانطور که در یوتیوب دیده می شود.

آماده عضویت در کلاس آشپزی هستید؟

برای دریافت فوری کد تخفیف 20٪ در خبرنامه ما ثبت نام کنید!

نکته ای از الیزابت

سرآشپز - مجری

پخت و پز یا هنر آشپزی ، فن آوری و صنعت تهیه غذا برای مصرف با یا بدون استفاده از گرما است. تکنیک ها و مواد اولیه پخت و پز در سراسر جهان متفاوت است ، از کباب کردن غذا روی آتش ، استفاده از اجاق های برقی ، تا پخت در انواع اجاق ها ، منعکس کننده سنت ها و روندهای منحصر به فرد زیست محیطی ، اقتصادی و فرهنگی. روش ها یا انواع آشپزی نیز به مهارت و نوع آموزش یک آشپز منفرد بستگی دارد.

XoXo

فرآیند

برنامه این است

مهارت های چاقو 101

اصول اولیه

1 در آشپزی ، چاقوی سرآشپز ، که به آن چاقوی آشپز نیز گفته می شود ، ابزاری برای برش است که در تهیه غذا استفاده می شود. چاقوی سرآشپز در اصل برای برش و جدا کردن برش های بزرگ گوشت گاو طراحی شده است. امروزه این چاقوی اصلی برای اکثر آشپزهای غربی است. چاقوی یک سرآشپز به طور کلی دارای تیغه ای به طول هشت اینچ (20 سانتی متر) و 1 ⁄ اینچ (3.8 سانتی متر) عرض است ، اگرچه طول مدل های جداگانه از 6 تا 14 اینچ (15 تا 36 سانتی متر) است.

تکنیک های آشپزخانه

برای مبتدی ها

2

این لیستی از تکنیک های پخت و پز است. پخت و پز هنر تهیه غذا برای بلع است ، معمولاً با استفاده از گرما. تکنیک ها و مواد اولیه پخت و پز در سراسر جهان بسیار متفاوت است ، که منعکس کننده محیط زیست ، اقتصادی منحصر به فرد ، با سنت ها و روندهای فرهنگی است. نحوه پخت و پز نیز به مهارت و نوع آموزش یک آشپز منفرد بستگی دارد.

پخت آسان است

فقط این دستورالعمل های ساده را دنبال کنید

3 پخت یک روش پخت غذا است که از حرارت خشک طولانی مدت ، به طور معمول در اجاق گاز ، بلکه در خاکستر گرم یا سنگ های داغ استفاده می کند. رایج ترین ماده پخته شده نان است اما بسیاری از انواع دیگر غذاها پخته می شوند. گرما به تدریج از سطح کیک ها ، کلوچه ها و نان ها به مرکز آنها منتقل می شود.

هنر شکلات

مهمان شما از این امر قدردانی خواهد کرد

4 شکلات یک ماده غذایی معمولاً شیرین و معمولاً قهوه ای از دانه های کاکائو Theobroma ، بو داده و آسیاب شده است. این ماده به صورت مایع ، خمیر یا به صورت بلوک ساخته می شود و یا به عنوان ماده طعم دهنده در غذاهای دیگر استفاده می شود. کاکائو توسط فرهنگ های مختلف حداقل به مدت سه هزار سال در Mesoamerica کشت شده است.

منو

در کمترین زمان قادر خواهید بود این غذاها را بپزید

سالاد آرگولا و چغندر بوداده

با پسته آب نبات و ویینگرت پنیر بز گرم

ریزوتو قارچ وحشی

با لیمو مایر تراشیده شده و کاهش ترافل پارمزان

گوشت خوک با ترشی رزماری

با لعاب بالزامیک گیلاس

پائلا سنتی

برنج زعفرانی با انواع غذاهای دریایی ، مرغ و زیتون

مرغ پستو پانینیس

ساده ، سریع و بسیار خوشمزه

جایزه!

دستور پخت سریع

کیک های معروف قزل آلا مادربزرگ

آماده سازی : '10 ، پخت : '20

مواد لازم

نکات

ماهی قزل آلا را انتخاب کرده و استخوانهای آن را بردارید. در یک کاسه مخلوط کردن ، تخم مرغ ها را بزنید و پیاز ، ماهی قزل آلا و فلفل خرد شده را اضافه کنید. کاملاً مخلوط کنید.

ماهی قزل آلا را انتخاب کرده و استخوانهای آن را بردارید. در یک کاسه مخلوط کردن ، تخم مرغ ها را بزنید و پیاز ، ماهی قزل آلا و فلفل خرد شده را اضافه کنید. کاملاً مخلوط کنید.

همه چیز با یک شوخی آغاز شد

بسیار سپاسگزارم برای یک روز عالی که یاد گرفتید چگونه غذاهای اصیل تایلندی بپزید و همه گیاهانی را که خودتان پرورش می دهید یاد بگیرید. همه چیز بسیار جالب بود و من مطمئناً همه چیزهایی که امروز برای خانواده و دوستان درست کردیم را می پزم! بازم ممنون !

جیمز - لندن ، انگلیس

آماده عضویت در کلاس آشپزی هستید؟

برای دریافت فوری کد تخفیف 20٪ در خبرنامه ما ثبت نام کنید!

توضیحات بیشتر

مردم خوب. کلمات خوب.

بسیار سپاسگزارم که همه دستور العمل های تایلندی فوق العاده خود را به ما آموزش دادید! قطعا آنها را در خانه طبخ می کند! همچنین یادگیری در مورد همه چیزهایی که خودتان رشد می کنید عالی بود!
ملیکا
ایران ، تهران
با تشکر از شما برای چنین تجربه دوست داشتنی - یک کلاس آشپزی تایلندی در تایلند بسیار جذاب است! ممنون از اینکه به همه س questionsالات ما پاسخ دادید ، اطلاعات بسیار جالبی به ما گفتید و به ما در تهیه غذاهای اصیل تایلندی کمک کردید!
زلیخا
ایران ، ساوه
از استقبال ما در خانه شما بسیار سپاسگزارم. شما موفق شدید اشتیاق خود به آشپزی را به ما منتقل کنید. ما در حال حاضر برای آشپزی بشقاب های خارق العاده شما برای خانواده خود بسیار هیجان زده هستیم.
مریم
ایران ، تبریز
با تشکر از شما برای یک صبح شگفت انگیز - من از یادگیری در مورد آشپزی و غذاهای تایلندی بسیار لذت بردم و بیشتر از همه از همراهی شما لذت بردم. شما در مورد خود چنین روشی دارید ، من نمی توانم آن را توصیف کنم اما با آمدن به اینجا در خانه خانواده احساس لمس می کنم.
لیلا
ایران ، شیراز

بیایید این کار را انجام دهیم!

برای ثبت نام در یکی از کلاسهای من از فرم زیر استفاده کنید

هزینه

100.000 تومان برای هر نفر

اطلاعات

لطفا توجه داشته باشید

فرم سمت راست به Elementor Pro نیاز دارد. البته می توانید از هرگونه افزونه فرم تماس رایگان دیگری مانند Contact form 7 یا WPForms استفاده کنید.

روش های پرداخت

تمام کارتهای اعتباری عمده و پی پال

021-123456789

امن

فرم ثبت نام

XoXo