همه چیز در مورد طراحی آرم باید بدانید

همه چیزهایی را که برای یادگیری در مورد طراحی آرم لازم بود یاد بگیرید

اکنون طراحی در نوع خود یک رشته است و تخصص آن را می توان در فرآیندهای میان رشته ای گنجانید. مهمترین اصول اساسی تئوری و روش طراحی ارائه شده است ، به طور خاص در عملکرد ارتباطی محصولات و برجسته کردن جنبه هایی مانند طراحی شرکت و خدمات ، مدیریت طراحی ، طراحی استراتژیک ، طراحی رابط / تعامل و طراحی انسانی.

چگونه کتاب الکترونیکی دریافت کنم؟

فرم زیر را پر کنید و ارسال کنید تا لینک ایبوک را از طریق ایمیل دریافت کنید

لطفا توجه داشته باشید

فرم بالا سمت راست به المنتور پرو نیاز دارد. البته می توانید از هرگونه افزونه فرم تماس رایگان دیگری مانند کانتکت فرم 7 یا وی پی فرم استفاده کنید

درون چیست

در راهنمای 25 صفحه ای ما برای طراحی آرم ، شما اصول آرم ، قوانین ایجاد یک آرم و سایر مواردی را که باید در نظر بگیرید مانند رنگ ها و تایپوگرافی یاد خواهید گرفت. با برخی از آرم های عالی و بد داستان و داستان برخی از معروف ترین مارک های جهان بخندید. افزودن کیفیت جهانی به یک آرم ، وسیع ترین سطح ارتباطی را ایجاد می کند ، چیزی که تقریباً تمام هویت ها برای تحقق آن در نظر گرفته شده است. البته تمرین فکری اتصال نقاط “تفکر” در طراحی بی ربط نیست – مخصوصاً در مورد مارک تجاری.

غذاهای کلیدی

افزودن کیفیت جهانی به یک آرم ، وسیع ترین سطح ارتباطی را ایجاد می کند ، چیزی که تقریباً تمام هویت ها برای تحقق آن در نظر گرفته شده است. تمرین فکری اتصال نقاط “تفکر” در طراحی بی ربط نیست – به ویژه هنگامی که صحبت از مارک تجاری می شود – اما با ترکیب بی واسطه ای شهودی نمادها و استعاره ها با تفکر استراتژیک ، شما اطلاعات اساسی را که به لوگوی شما کمک می کند ادغام کنید بیرون و به خاطر سپرده شود

تمرین فکری اتصال نقاط “تفکر” البته در طراحی بی ربط نیست – به ویژه در مورد مارک تجاری – بلکه با ترکیب بی واسطه ای شهودی نمادها و استعاره ها با تفکر استراتژیک.

نظرات مشتریان

آنچه مشتریان ما در مورد کتاب ما می گویند

واقعا خوب. من به شما توصیه می کنم همکاران من. مهم نیست که کجا بروید ، این کتاب جالبترین و اتفاقات افتاده در اطراف است! این مرا در چندین سطح تحت تأثیر قرار داد.
جان هافری
مدیر فنی
این کتاب ارزشمندترین تجارت است منابعی که تاکنون خریداری کرده ایم. این تجارت من را نجات داد
کاترینا پاپادوپولو
مدیر فنی

درباره نویسنده

جورج سامر یک طراح گرافیک معتبر بین المللی بود. پروژه های Summer شامل طراحی آرم ، پوستر ، بسته بندی ، گزارش های سالانه و مارک تجاری بود. مشتریان وی AT&T ، GM ، Pfizer ، Mobil ، Revlon و مرسدس بنز بودند. او با استفاده از فرم های حروف برای حل مشکلات طراحی ، شهرت خود را به عنوان یک طراح ایجاد کرد که “حرف های خاصی می زند” ، زیرا در واقع علاقه زیادی به نوع داشت. هنگام مسافرت ، او هر دو چشم و لنز دوربین خود را برای ضبط پدیده ای که در جاده ها ، در روستاهای کوچک و همچنین مراکز شهری دیده می شود ، باز نگه داشت. تبلیغات عظیم نقاشی شده روی دیوارها که پیام تولید کنندگان مواد غذایی ، نوشیدنی ، بنزین و اتومبیل را منتقل می کردند.

چگونه کتاب الکترونیکی دریافت کنم؟

فرم زیر را پر کنید و ارسال کنید تا لینک ایبوک را از طریق ایمیل دریافت کنید

لطفا یادداشت کنید

فرم بالا سمت راست به المنتور پرو نیاز دارد. البته می توانید از هرگونه افزونه فرم تماس رایگان دیگری مانند کانتکت فرم 7 یا وی پی فرم استفاده کنید

صفحه لندینگ آرکئوس Arceus - زیفاتم